5 Modnych pomysłów na prezent z okazji Rocznicy Ślubu

Pobyt SPA dla dwojga

Delektowanie się chwilą i wzajemna uważność na co dzień często nam umyka. Warto więc w gąszczu prezentowych możliwości, wyselekcjonować te, które przyniosą nowe doznania i wspomnienia. Jednym z nich będzie wyjazd i spędzenie czasu tylko z ukochaną osobą. Zgodnie z filozofią mindfulness warto całą swoją uwagę skierować na partnera, świadomie przeżywać wspólną podróż i wybrać miejsce, gdzie odpoczynek i wspólna celebracja rocznicy będzie mogła upłynąć w atmosferze spokoju i luksusu. Hotele prześcigają się w ofertach, proponując romantyczne pobyty nad morzem, w górach, nad jeziorami czy w stolicach kultury. Unikatową propozycję przygotowaliśmy też w naszym hotelu w Perle Uzdrowisk - Krynicy-Zdrój, w którym zatrzymać się mogą tylko goście dorośli. Hotel Prezydent**** Medical Spa & Wellness zadba o intymność i przestrzeń do relaksu dla każdej pary. Szeroka gama zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych w Ambasadzie Spa, nowoczesny basen,sauny i jacuzzi, zapewnią kompleksową opiekę w holistycznym duchu Spa.

Weekendowa szkoła przetrwania

Codzienne obowiązki to dla wielu małżeństw sprawdzian dla związku. Jednak żyjąc szybko, często w dużych miastach, mimowolnie oddalamy się od natury i naszych naturalnych instynktów. Zanieczyszczenie środowiska, praca w szklanych domach przed ekranem laptopa, jedzenie w pośpiechu byle czego - to jedne ze znamion dzisiejszych czasów. Zwolnijmy i na chwilę przenieśmy się w miejsce, gdzie liczyć możemy tylko na siebie, na własną intuicję, umiejętności i otaczającą nas naturę. Survival w Beskidach to sprawdzian, który zapadnie na długo w pamięci. To lekcja, która będzie drogowskazem na przyszłość i nowym bagażem doświadczeń. Podczas warsztatów w terenie poznać można sposoby rozpalania ognia, zdobywania wody, nawigowania i czytania mapy topograficznej oraz "naturalnych GPSów", a nawet zdobywania pożywienia, odkrywając gatunki dziko rosnących jadalnych roślin.

Lot paralotnią dla dwojga

Lot paralotnią jest z pewnością okazją do przeżycia niecodziennych doznań. To jak sen o lataniu z dzieciństwa, który dzielimy z naszą "drugą połówką". Wspólne przeżycia nad ziemią dodadzą energii i adrenaliny, która pobudzi wszystkie zmysły. Loty organizowane są zazwyczaj w okresie od kwietnia do października, a orientacyjna cena za przeżycie rocznicy z lotu ptaka to koszt około 600 zł.

Kolacja tete-a-tete

Przez żołądek do serca. Posiłki od zawsze były częścią miłosnych zalotów, a stare powiedzenie to potwierdza. Najczęściej wymieniane afrodyzjaki to owoce morza, a zwłaszcza przysmak Cassanovy – ostrygi, a także szeroka gama przypraw i warzyw takich jak: szafran, wanilia, lubczyk, szałwia, szparagi, seler, bakłażany, marchew, pietruszka, fasola, pomidory oraz niezwykle aromatyczne trufle. Deser warto przyrządzić z bananów, daktyli, fig, gruszek, jabłek, malin lub truskawek i do kompozycji deserowej koniecznie włączyć czekoladę, która uwalnia endorfiny – znane wszystkim hormony szczęścia. W jednym z niewielu hoteli dla dorosłych w Polsce - Hotelu Prezydent**** Medical Spa & Wellness w Krynicy-Zdroju, romantyczna kolacja może być dowolnie zaaranżowana i dobrana do preferencji pary. Szef Kuchni Restauracji Magnolia zadba o kulinarną podróż po zmysłach, przygotowując ekskluzywne Menu i wyjątkową scenografię kolacji "przy świecach".

Gwiazdka z nieba

Sky star registry to oryginalny pomysł by kupić przysłowiową gwiazdkę z nieba. Możemy nazwać jedną z migocących nad nami gwiazd imieniem ukochanej osoby, a gwiezdny certyfikat to oficjalnie potwierdzi. Zanim polecimy w podróż w kosmos, może warto zacząć od własnej gwiazdy?!?

Udostępnij

Autor

Rafał Zieliński

Guest Service Manager - Zajmuje się pobytami Gości VIP w Hotelu Prezydent**** Medical SPA & Wellness / grm@hotelprezydent.com

© Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness Hotel dla dorosłych