4 Pomysły na niezapomniany Wieczór Panieński

4 Pomysły na niezapomniany Wieczór Panieński

Jak stwierdziliśmy w jednym z naszych poprzednich wpisów zaaranżowanie niezapomnianej imprezy, jaką bez wątpienia są wieczór panieński, pozostaje tradycyjną domeną świadkowej. To właśnie ona jest odpowiedzialna za wszystkie sprawy organizacyjne, takie jak na przykład określenie terminu i miejsca wydarzenia, sposobów sfinansowania zabawy oraz wyboru motywu przewodniego całego wydarzenia. Aby impreza okazała się sukcesem, świadkowa musi się również zagłębić w temperament oraz zainteresowania nowożeńców. Poniżej prezentujemy 4 oryginalne inspiracje pomocne w zaplanowaniu wyjątkowego wieczoru panieńskiego.

1. Wycieczka do egzotycznych krajów

Nieco ekscentryczną sugestią na spędzenie wieczoru panieńskiego jest wylot do ciepłych krajów. Zwiedzanie odległych zakątków globu jest z jednej strony doskonałą okazją do przeżycia niezapomnianej przygody, natomiast z drugiej strony – sposobnością do zacieśnienia wzajemnych relacji w damskim gronie oraz czasem wytchnienia od stresujących przygotowań weselnych. Nie mylił się ten, kto powiedział, że podróże kształcą. Wieczór panieński w zamorskich krajach jest także doskonałą okazją do poznania odmiennej kultury, a w niektórych przypadkach inspiracja do nauki nowego języka obcego. Choć prezentowana koncepcja jest trudna do realizacji oraz implikuje wysokie koszty, warto czasami wyjść ze swoje strefy komfortu i rozważyć zagraniczne wojaże.

2. Błogi relaks w Spa

Nie trzeba nikogo przekonywać, że odpoczynek w górskim kurorcie wpływa korzystnie na dobrostan zdrowotny każdej osoby bez względu na jej stan cywilny. Z tego też powodu warto odwiedzić Spa & Wellness w Hotelu Prezydent. Zespół obiektu doskonale zdaje sobie sprawę, że tematyka zdrowia i urody jest wieloaspektowa. Poza zabiegami regeneracyjnymi dla kobiet kompleks oferuje również coś dla ducha. Aby podtrzymać intymną atmosferę, możliwe jest zarezerwowanie sali na wyłączność - dzięki temu salon SPA można bez wahania rozważyć jako miejsce organizacji wieczoru panieńskiego. Miłą niespodzianką jest możliwość zakończenia imprezy w Klubie Muzycznym w rytmie nastrojowych melodii wykonawców prezentujących różne style muzyczne. Nie wiesz jak to zorganizować? Żaden problem! Nasz Specjalista ds. Imprez - Agnieszka Dąbkowska (tel. +48 517 090 331; e-mail : a.dabkowska@hotelprezydent.com) osobiście zajmie się wszelkimi aranżacjami i dopilnuje, aby Wasz Wieczór Panieński należał do tych niezapomnianych! Możesz też zarezerwować jeden z gotowych pakietów tutaj.3. Prywatna lekcja tańca

Zaaranżowanie zajęć tanecznych w kameralnym gronie jest znakomitym pomysłem na wieczór panieński. Gorące rytmy salsy, ożywcze flamenco, dostojny walc a może awangardowy taniec nowoczesny? Bez względu na wybrany typ tańca zaproszone panie nie będą się nudzić, doświadczając ekscytujących wrażeń.

4. Pomysłowa domówka tematyczna

Wieczór panieński może kryć w sobie szczyptę szaleństwa, nawet jeśli odbywają się one w domowym zaciszu. Imprezy tematyczne pozwalają wydobyć głęboko skrywane w paniach pokłady kreatywności. Możliwości takiego eventu są bowiem niemal nieograniczone. Impreza nawiązująca do fabuły ulubionego filmu, prywatka stylizowana na czasy dwudziestolecia międzywojennego, a może zabawa utrzymana w PRL-owskiej konwencji? To tylko niektóre sugestie, które powinna wziąć pod uwagę świadkowa.

Udostępnij

Autor

Rafał Zieliński

Guest Service Manager - Zajmuje się pobytami Gości VIP w Hotelu Prezydent**** Medical SPA & Wellness / grm@hotelprezydent.com

© Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness Hotel dla dorosłych